Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz kredi kartı numaranızı, kart üzerinde yazan isminizi, kartın son kullanma tarihini, kartın CVV2numarasını (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Vereceğiniz tüm bilgiler SSL Sertifika tabanlı şifreleme kullanılarak güvence altına alınmıştır. Aynı zamanda sizden onay smsi alınmadan sistemlerimiz ödeme almaz..
Kredi kartı bilgileriniz herhangi bir veri tabanında kaydedilemez veya saklanamaz.


Kapıda Ödeme
Alışverişinizi tamamlarken kapıda ödeme seçeneğini tercih ederseniz ürün kapınıza gelene kadar herhangi bir ücret ödemezsiniz.Yurtiçi Kargo görevlileri ürününüzü teslim ederken peşin olarak ödemenizi alır. Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartı kabul edilmez. Bu hizmet için Yurtiçi Kargo 9,99  TL hizmet bedeli almaktadır.

Banka Havalesiyle Ödeme
Banka havalesiyle ödeme seçeneğinde sitemizin alt kısmında bilgieri bulunan  banka hesabımıza havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra 5 iş günü içerisinde ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilir.
Ödemeyi yaparken açıklama kısmına alışveriş esnasında oluşan sipariş numaranızı yazarsanız işlemler çok daha hızlı ilerler.

Bizi Takip Edin @adlibcomtr
Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.